BazART 2016 spojí viac ako dve desiatky umelcov i dizajnérov

Tradičná predvianočná predajná výstava súčasného umenia, šperkov a dizajnu sa začína po piatykrát v piešťanskej Magna Gallery už 13. decembra a potrvá až do nového roka. Viac ako dve desiatky umelcov a dizajnérov poskytli široké spektrum diel pre náročných aj začínajúcich milovníkov umenia.

 

Maľba, socha, kresba, grafika, fotografia, autorský šperk aj dizajnový porcelán potešia nielen potenciálnych kupcov ale aj verných návštevníkom výstav v Magna Gallery, ktorá už niekoľko rokov prináša piešťanskej kultúrnej verejnosti to najlepšie zo súčasného slovenského umenia.

Na BazART-e 2016 sa predstavia známi a obľúbení, ale aj mladí a cenovo dostupní umelci a dizajnéri, a to nielen tí, ktorých mali Piešťanci možnosť vidieť na výstavách v Magna Gallery tento výstavný rok (fotografka Táňa Hojčová, maliar Laco Teren, grafik Matúš Maťátko, Barbora Paulovičová) či minulé výstavné sezóny (sochárska a dizajnérka Mira Podmanická a dizajnérka Markéta Nováková, Ivana Šáteková a český hosť Petr Hůza), ale aj umelci svojou tvorbou v Piešťanoch dosiaľ neprezentovaní, ako špičkové maliarky Jana Farmanová a Lucia Dovičáková, medzinárodne známa šperkárka Jana Machatová a grafik Peter Machata, mladý talent Matúš Holub, sochár Miroslav Trubač a ďalší.

BazART 2016

Magna Gallery, Piešťany

13. 12. 2016 – 13. 1. 2017

Príďte a užite si zaslúženú predvianočnú dávku umenia…

-slc-

Prejsť na začiatok